Krulichovi-jsme-realitni-makleri-remax-vila-ernesta-solvaye-usti-nad-labem-45

Nový rodinný dům 4+kk s nadstandardy a pozemkem 816 metrů čtverečních poblíž Říčan u Prahy.

Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk s designovými nadstandardními prvky a pozemkem o velikosti 816 m2.

Dům navržený firmou Ranný architects se nachází v ulici Nebeská, kde jak název napovídá, je opravdu klid. Dané místo nabízí výhledy do krajiny s orientací na jihozápad a na okolní domy.

Největší místností v domě je obývací pokoj společně s jídelnou a kuchyní, která má samostatnou spíž.Tento prostor nabývá na vzdušnosti díky otevřenému stropu do krovů se střešními okny s elektrickým ovládáním a s pojízdnými velkoformátovými posuvnými dveřmi na terasu do zahrady. 

Dále se v domě nachází tři samostatné ložnice, každá s vlastním vstupem na zahradu. V domě jsou dvě toalety a jedna koupelna. Největší ložnice disponuje vlastní šatnou. Dům má dva vstupy do domu – hlavní vstup ze zahrady a technický vstup z parkovacího stání, kde je hned u domu vymezený prostor pro dvě osobní auta.     

Koupelna a samostatná toaleta jsou vybaveny kvalitními bateriemi značky Tres a skříňkami na zakázku. Celkový moderní a čistý vzhled dotváří pěkné designové interiérové prvky jako je vinylová podlaha v dekoru dřeva, velkoformátová dlažba, bezfalcové bílé dveře s matným kováním. Dále hliníková okna v antracitu a další sladěné materiály.   

O vytápění se stará tepelné čerpadlo napojené na podlahové vytápění s funkcí chlazení. 

Je udělána příprava na předokenní rolety, na kamerový systém, na video zvonek a dálkové ovládání venkovní brány. Na pozemku je retenční nádrž vhodná na zalévání zahrady, rovněž je připravené připojení pro zahradní pergolu, terasu či zahradní domek. Část domu pokrývá zelená střecha.

Z inženýrských sítí je připojen obecní vodovod, kanalizace a elektřina 230V a 400V.

Občanská vybavenost obce zahrnuje mateřskou školu, komunitní školu, potraviny, restaurace, dětské hřiště a dům pro seniory. V roce 2024 se bude zahajovat výstavba základní školy.
Lékárna, supermarket Lidl, Penny, restaurace, pošta a další, včetně základní školy i školky se nachází 6 min autem a to v Mukařově, nebo veškerá občanská vybavenost včetně nemocnice, sportovního a kulturního vyžití v Říčanech či v Českém Brodě. Škola Open Gate v Babicích. Vše do 15min autem.

Spojení MHD do Prahy – 15 min autem na vlakové nádraží Říčany a 30 min vlakem na hlavní nádraží Praha. Autobusová zastávka je 150 m od domu, kde se autobusem dostanete do blízkého Mukařova, Českého Brodu atd.

Krásná příroda, kterou v létě protínají cyklotrasy a v zimě běžkařské dráhy jsou od domu na dosah ruky. Východně od Doubravčic se rozléhá národní přírodní rezervace Voděradské bučiny (cca 5 min chůze).

Zveme vás na prohlídkový den, který se bude konat po předchozí telefonické či e-mailové domluvě.

• Hliníková okna a vnější dveře včetně velkých posuvných v obýváku, okna i dveře mají integrované sensory zavření pro napojení na bezpečnostní systém
• Střešní okna Velux – elektrická s dálkovým ovádáním
• Vnitřní dveře se skrytými panty
• Kompletně připravené rozvody pro datové kabely, bezpečnostní kamery kolem domu, videotelefon od branky, příprava na el. bránu
• Kompletně vybavená koupelna i záchod
• Podlahy velkoformátová dlažba + vinyl dekor dřevo
• Příprava na vnější žaluzie (elektro + skryté kastlíky)
• Tepelné čerpadlo Daikin s funkcí chlazení
• retenční nádrž pro sběr dešťové vody 6m3 včetně čerpadla
• zelená střecha nad ložnicí (rozchodníky – téměř bezúdržbová)
• Půda

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně tohoto vyjímečného rodinného domu.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2023