Krulichovi-jsme-realitni-makleri-remax-vila-ernesta-solvaye-usti-nad-labem-45

Podkrovní byt v Praze
na Brumlovce

Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavý podkrovní byt 3+kk s prostorným balkonem a půdou. Podlahová plocha bytu je 75 m2, balkon je o výměře 6,6 m2 a půdní prostor o 35 m2.

Dispoziční uspořádání tvoří obývací pokoj s kuchyní včetně jídelního stolu, dvě ložnice, chodby, koupelna s toaletou, další samostatná toaleta, komora, balkón a již zmíněná půda, kam je možné se dostat po výsuvném žebříku.

V roce 2015 proběhla vkusná rekonstrukce části bytu – obývacího pokoje, kuchyně a komory. Upravilo se dispoziční řešení interiéru tak, aby vznikla prostorná komora jako další úložný prostor, zároveň vznikly místa na vestavěné skříně. Vše velmi citlivě a promyšleně, aby prostor sloužil funkčně, ale zároveň otevřeně. Dále se zrealizovala úplně nová kuchyňská linka s novými spotřebiči – většina od značky Siemens, americká lednice a pračka od firmy Samsung. 

Místo pěkně doplňují nadstandardní prvky – lustr Artemide Nur Gloss, zakázkově vyrobené světlo nad kuchyňskou linkou, díky kterému je přes strop osvícená celá místnost, dále LED pásky s maximální věrností podání barev. Osvětlení je od pana Hynka Medřického, který se řadí k největším kapacitám na světla a světelnou architekturu.

Jídelní stůl je dubový masiv vyrobený rovněž na zakázku a sladěný s dubovými prvky na kuch. lince. V místnosti se nachází dřevěná podlaha HEVEA, která se nechala zbrousit při rekonstrukci v roce 2015. Vedle kuch.linky je přímý vstup na balkon, kde je umístěné pěkné posezení a vzhledem k umístění bytu i možné grilování. Celý byt je díky orientaci na tři světové strany velmi světlý, o komfort se stará zabudovaná klimatizace.

V přístupové chodbě do bytu je výtah na zavěšení a uložení jízdních kol.   

Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle. Energetický průkaz se právě realizuje, nyní uvádíme třídu G. K dispozici veškeré inženýrské sítě.  

Samotný dům je z roku 2004, je zděný, má sedlovou střechu a plastové okna. K domu náleží společná zahrada, kde se nachází mimo jiné soukromé dětské hřiště. Parkování je možné před domem, kde jsou aktuálně k dispozici dvě stání. Jedná se o atraktivní a především klidnou lokalitu s výbornou místní občanskou vybaveností.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.  

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně tohoto vyjímečného podkrovního bytu.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2022