Portfolio

Zde najdete aktuální nabídku nabízených nemovitostí i detailní přehled realizovaných projektů z posledních měsíců.  

Stavební pozemek s právě vydaným stavebním povolením na výstavbu dvou bytových domů.

Dovolujeme si Vám nabídnout stavební pozemek s projektem Residence Falcon, který právě obdržel stavební povolení a je připraven k okamžité výstavbě.

Dokonalá stavební parcela s výhledem na mělnický zámek a památnou horu Říp.

Rádi bychom vám představili jedinečnou příležitost k zakoupení stavební parcely v lokalitě Hořín – Bílé Břehy. Tato ideální parcela se nachází na okraji obce a nabízí ohromující výhled na historický mělnický zámek a památnou horu Říp.

Krásné prostorné apartmány v srdci Jizerských hor

Dovolujeme si Vám nabídnout apartmány v srdci malebných Jizerských hor. Každý apartmán má více než 100 m2, velkorysou dispozici 4+kk, skvělý design, spousta nadstandardních prvků a vlastní pozemek, kde můžete trávit čas na své terase a zažívat klid na duši díky všudypřítomné kouzelné přírodě.

Nejvyšší komfort a klid v srdci malebných Jizerských hor. To přesně můžete získat díky třem jedinečným prostorným apartmánům, které jsou unikátní svou polohou – skryté v lese, téměř na samotě, jen pár kroků od rozhledny Bramberk. Nejedná se jen o nemovitost, spojení přírody s danou lokalitou a skvělé provedení celé stavby tvoří zážitek, kam se budete vždy rádi vracet.

Nový rodinný dům 4+kk s nadstandardy a pozemkem 816 metrů čtverečních poblíž Říčan u Prahy.

Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk s designovými nadstandardními prvky a pozemkem o velikosti 816 m2.

Dům navržený firmou Ranný architects se nachází v ulici Nebeská, kde jak název napovídá, je opravdu klid. Dané místo nabízí výhledy do krajiny s orientací na jihozápad a na okolní domy.

Největší místností v domě je obývací pokoj společně s jídelnou a kuchyní, která má samostatnou spíž.Tento prostor nabývá na vzdušnosti díky otevřenému stropu do krovů se střešními okny s elektrickým ovládáním a s pojízdnými velkoformátovými posuvnými dveřmi na terasu do zahrady.
Dále se v domě nachází tři samostatné ložnice, každá s vlastním vstupem na zahradu. V domě jsou dvě toalety a jedna koupelna. Největší ložnice disponuje vlastní šatnou.
Dům má dva vstupy do domu – hlavní vstup ze zahrady a technický vstup z parkovacího stání, kde je hned u domu vymezený prostor pro dvě osobní auta.

Moderní dům za Prahou s velkorysým prosklením a s vlastním wellness.

Nabízíme vám zajímavou hrubou stavbu s podlahovou plochou přes 250 m2 a pozemkem téměř 500 m2. Dům je zděný s plochou střechou, na základě své dispozice a vysokým stropům je velmi prostorný a vzdušný. Denní světlo se dostane hravě do celého interiéru díky velkým oknům, které jsou v každé části domu a tvoří tak jasnou dominantu a moderní architektonický prvek.

Prodej nového bytu 3+kk se zahradou a garážovým stáním

Nabízíme vám byt 3+kk se zahradou a terasou v jedinečném developerském projektu nízkopodlažního domu s gárážovým stáním a sklepní kójí. Byt je tvořen třemi velmi prostornými pokoji, o celkové ploše 80,1m2, přičemž každý z nich má přímý vstup na vlastní zahradu o celkové ploše 285m2 s výhledem na nově vybudované jezírko.

Moderní funkční vila v širším centru Prahy

Moderní funkční vila s dvojgaráží v Praze – Strašnicích je nyní na prodej. Dispozice interiéru je 6+kk s dvěma prostornými koupelnami – v každé z nich je sprchový kout a vana, v celém domě pak čtyři toalety. Vila nabízí možnost jak vícegeneračního využití, tak díky vlastní pracovně se samostatným vchodem i spojení bydlení s podnikáním.

Podkrovní byt v Praze na Brumlovce

Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavý podkrovní byt 3+kk s prostorným balkonem a půdou. Podlahová plocha bytu je 75 m2, balkon je o výměře 6,6 m2 a půdní prostor o 35 m2.

Vila Ernesta Solvaye z roku 1906

Dovolujeme si Vám nabídnou historickou vilu Ernesta Solvaye z roku 1906 s pozemkem necelých 10.000 m2. Reprezentativní vila postavena řemeslným a časuvzdorným způsobem ve stylu Heimatstil má celkem 4 nadzemní podlaží s podlahovou plochou přes 600 m2.

Prestižní byt na prestižní adrese 

Dovolujeme si vám nabídnout elegantní světlý byt na Vinohradech v Lužické ulici. Dominují mu klasické vysoké stropy, velké místnosti a je zároveň po velmi vkusné a zdařilé rekonstrukci.

Nadstandartní funkcionalistická vila v Čelakovicích

Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní funkcionalistickou vilu s rozlehlým pozemkem na Praze východ.

Svým architektonickým ztvárněním na základě kompletního projektu funkcionalistické vily od známého architekta Plečnika jako autora úprav Pražského hradu se jedná o výraznou stavbu nadstandardního zdařilého provedení, vymykajícího se v lokalitě běžné obytné zástavbě. Její historie sahá do 30 let minulého století, v průběhu let se celá nemovitost zrekonstruovala a rozšířila, nicméně její původní ráz zůstal.

Celková podlahová plocha všech staveb, které se nacházejí na pozemku 2.791 m2, je přes 700 m2.

Krásný mezonetový byt,
dvě terasy a vlastní garážové stání.

Mezonetový byt v rezidenci Zámecký Dvůr v Brandýse nad Labem. Opravdu velkou výhodou a přidanou hodnotou je skvělá lokalita díky přilehlé zámecké zahradě, těsné blízkosti náměstí, přesto na velmi klidném místě. Dvojměstí Brandýs n/L – St. Boleslav je díky své historii, plné občanské vybavenosti a umístěním velmi žádanou lokalitou. 

Chata v Kersku – balzám na duši

Chata se nachází v samotném srdci Kerska v rekreační oblasti (přímo v lese), kde mysl a duše opravdu odpočívá. Chata o dispozici 2+kk se zastavěnou plochou 44 m2 prošla velmi zdařilou rekonstrukcí v roce 2016.

Luxusní rodinný dům
v rezidenční části Brandýsa.

Skutečně luxusní rodinný dům v příjemné rezidenční části Brandýsa nad Labem, kolaudovaný v roce 1999. Pozemku dominují zdravé vzrostlé stromy a je zde zaručeno absolutní soukromí.

Atypický loft v Praze na Andělu

Unikátní a zcela atypický vzdušný byt – loft, nacházející se v nejvyšším patře budovy, s dispozičním řešení 5+kk, dvěma koupelnami a terasou v každém podlaží. Celková plocha 167m2. Byt se nachází v blízkosti metra Anděl, v ulici Klicperova v novém moderním domě s výtahem.

Krulichovi-jsme-realitni-makleri-Vera-Daniel-Praha-mezonetovy-byt-video

Kontakt

Těšíme se
na setkání
s vámi.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

Věra Krulichová
+420 731 618 415

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2023