Krulichovi-jsme-realitni-makleri-Vera-Daniel-Praha-mezonetovy-byt

Luxusní rodinný dům
v rezidenční části Brandýsa.

Skutečně luxusní rodinný dům v příjemné rezidenční části Brandýsa nad Labem, kolaudovaný v roce 1999. Pozemku dominují zdravé vzrostlé stromy a je zde zaručeno absolutní soukromí.

Zděná stavba z pálených cihel má nepravidelný půdorys a střecha je sklonitá ve tvaru valbovém s krytinou z betonových tašek. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Z vnější strany je provedeno zateplení a minerální omítka. Dům je podsklepený a má jedno nadzemní podlaží, využité podkroví a garáž pro dvě auta. Okna a vstupní dveře jsou plastová s izolačním trojsklem a střešní okna jsou dřevěná. Vnitřní příčky jsou zděné z pálených cihel a stropy jsou železobetonové s dřevěným obkladem. Vnitřní dveře jsou plné a prosklené do obložkových zárubní. Podlahy jsou betonové s keramickou dlažbou, plovoucí podlahou a koberci. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Interiér domu má rozvrh 7+1. V přízemí je velký obývací pokoj s krbem a vstupem do vnitřního bazénu. Dále je zde samostatná kuchyň, koupelna, toaleta, dvě pracovny, posilovna, sauna, kotelna, zázemí pro zařízení bazénu a tři samostatné místnosti. V podkroví jsou tři samostatné ložnice, každá s terasou, dvě koupelny s toaletou a šatna. Na pozemku se nachází také kolna, studna, zahradní jezírko, venkovní krb a udírna.

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Tento konkrétní byt už je bohužel prodaný. V nabídce ale můžeme mít něco ještě lepšího právě pro vás.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

Věra Krulichová
+420 731 618 415

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2022