Mezonetový byt 3+kk - Brandys nad Labem – Krulichovi

Nadstandartní funkcionalistická vila v Čelákovicích

Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní funkcionalistickou vilu s rozlehlým pozemkem na Praze východ.

Svým architektonickým ztvárněním na základě kompletního projektu funkcionalistické vily od známého architekta Plečnika jako autora úprav Pražského hradu se jedná o výraznou stavbu nadstandardního zdařilého provedení, vymykajícího se v lokalitě běžné obytné zástavbě. Její historie sahá do 30 let minulého století, v průběhu let se celá nemovitost zrekonstruovala a rozšířila, nicméně její původní ráz zůstal.

Celková podlahová plocha všech staveb, které se nacházejí na pozemku 2.791 m2, je přes 700 m2.

V posledním patře jsou dvě bytové jednotky s vlastními koupelnami, s terasou, krbem a s výhledem jak směrem do ulice, tak do vlastní zahrady.

Vila má celkem 3 patra, v prvním podzemním podlaží se nachází zdravotní zařízení – rehabilitační centrum vč. čekárny, kancelářských prostor a sociálního zázemí. Do těchto prostor je oddělený vstup z ulice, vše zajištěno bezbariérově. V tomto patře se rovněž nachází velká technická místnost zajišťující chod celé budovy (vytápění, vzduchotechnika, filtrační zařízení na úpravu vody a další.)

V prvním nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka s kuchyní, terasami, koupelnou, garáží pro dvě auta a s místnostmi zamýšlenými pro posilovnu a saunu. Dále je příprava na vyhřívaný bazén (dle projektové dokumentace navržen a povolen s krytou halou).

Některé zmíněné místnosti a prostory jsou součástí přístavby, která byla realizována během posledních stavebních prací. Nebyla dokončena a je na novém majiteli, aby si zvolil finální vzhled včetně rozhodnutí ohledně zmiňovaného bazénu a ostatních prostor.

Díky početným a velkým oknům je v celém domě opravdu hodně přirozeného světla.

Na pozemku se rovněž nachází pěkný udržovaný altán postavený pravděpodobně současně s hlavním objektem kolem roku 1930. Je čtvercového půdorysu se stanovou střechou. Tento altán slouží aktuálně jako galerie a je majiteli v průběhu let zdařile stavebně udržován.

Naproti je srubová stavba, která měla sloužit jako sklad zahradního nářadí nebo by se dokonce dala využít i jako menší správcovský domek.

Prohlídky se budou konat po individuální domluvě. Prosím vezměte na vědomí, že vzhledem k charakteru celé nemovitosti, budeme před poskytnutím jakýchkoliv informací, požadovat určité informace o potenciálních zájemcích.

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně této vyjímečné vily.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

Věra Krulichová
+420 731 618 415

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2022