Krulichovi-jsme-realitni-makleri-remax-vila-ernesta-solvaye-usti-nad-labem-45

Moderní funkční vila v širším centru Prahy

Moderní funkční vila s dvojgaráží v Praze – Strašnicích je nyní na prodej. Dispozice interiéru je 6+kk s dvěma prostornými koupelnami – v každé z nich je sprchový kout a vana, v celém domě pak čtyři toalety. Vila nabízí možnost jak vícegeneračního využití, tak díky vlastní pracovně se samostatným vchodem i spojení bydlení s podnikáním.

Nízkoenergetická stavba z roku 2012 s pozemkem o velikosti 704 m2 a s užitnou plochou přes 300 m2 disponuje skvělými nadstandardy a detaily, které vyzdvihují tuto nemovitost do nejvyšší kategorie.

V celém domě je podlahové topení, krytina na podlaze velkoformátová dlažba v přízemí, v patře pak dřevěná masivní mozaika. Omítky jsou sádrové. Veškeré interiérové dveře jsou bezfalcové dýhované vyrobené na zakázku, stejně tak i kuchyňská linka. Zařizovací předměty v koupelnách jsou značky Villeroy Boch, Dornbracht a Grohe, rozvod teplé vody je s cirkulací. Pohodlí především v letních měsících zajišťuje klimatizace a chladící jednotky. Díky velkým oknům a světlovodu nad schodištěm je interiér plný denního přirozeného světla. Všechny tyto nadstandardní prvky dávají stavbě nadčasovost a potřebný komfort.

Vytápění je pomocí tepelného čerpadla v kombinaci se solárními panely. Na střeše je dostatek prostoru pro rozšíření fotovoltaického systému. Na pozemku je vlastní čistička odpadních vod s nádrží na vyčištěnou a dešťovou vodu. Díky tomu je zajištěna vyšší soběstačnost a nízkonákladový provoz. Klid a bezpečnost je řešeno pomocí zabezpečovacího systému s dálkovým monitoringem, akustickým bezpečnostním zasklením a přípravou na venkovní rolety.

Dalšími přidanými hodnotami této nemovitosti jsou tři terasy, ze dvou z nich je přímý výhled na zahradu s právě kvetoucími rostlinami. Také se zde nachází samostatná vířivka pro chvíle klidu a relaxace. Automatický závlahový systém pomáhá téměř k bezúdržbové zahradě. K dispozici jsou venkovní uzamykatelné prostory pro skladování zahradního náčiní.

Nemovitost nabízí další skvělé prvky, které Vám rádi představíme osobně při prohlídce.

V místě je kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost, kousek od domu je autobusová zastávka se spojením na metro. V domě je dvojgaráž a další místa na parkování jsou přímo před domem.

Prohlídky se budou konat v pátek 24. března 2023 od 13–18h po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Modern functional villa in Prague – Strašnice

A modern functional villa with a double garage in Prague – Strašnice is now for sale. The interior layout is 6+kk, offering the possibility of both multi-generational use and living and business combination due to its own study with a separate entrance.

 

The low-energy building from 2012 with a plot of land of 704 m2 and a usable area of over 300 m2 features excellent high-standard details that elevate this property to the highest category.
There is underfloor heating throughout the house, with large-format tiles on the ground floor and solid wooden mosaic flooring upstairs. A separating mat was placed between the concrete slab and the tread layer to eliminate cracks. Thanks to the regulation of higher humidity and heat retention, the gypsum plaster ranks among healthy and efficient materials with an aesthetic appearance. All interior doors are custom-made veneered doors without hinges, as is the kitchen. The bathroom fixtures are from Villeroy Boch, Dornbracht, and Grohe, and the hot water distribution has circulation. Thanks to large windows in every room, the interior is full of natural daylight. All of these high-standard elements, complemented by designer lighting, provide the interior with timelessness and necessary comfort.

 

Heating is provided by a heat pump in combination with solar panels, ensuring higher self-sufficiency and low-cost operation, along with its own wastewater treatment plant. Quietness and safety are ensured by an electric security system with remote monitoring, acoustic security glazing, and preparation for outdoor shutters.
Other added values of this property are three terraces, with two of them offering a direct view of the garden with a separate hot tub.
The property offers additional great features that we will be happy to present to you personally during a tour.

The location has complete civic amenities and excellent transportation accessibility, with a bus stop with connections to the metro and access to the South Link highway just a short distance from the house.

Tours will be held by prior telephone or email appointment.

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně této vyjímečné vily.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2022