Krulichovi-jsme-realitni-makleri-Byt-Luzicka-7-Praha-Vinohrady-13

Prestižní byt na prestižní adrese

Dovolujeme si Vám nabídnout elegantní světlý byt na Vinohradech v Lužické ulici. Dominují mu klasické vysoké stropy, velké místnosti a je zároveň po velmi vkusné a zdařilé rekonstrukci.

Dispoziční uspořádání tvoří obývací pokoj, samostatná kuchyně včetně jídelního stolu, ložnice, předsíň, koupelna s toaletou, další samostatná toaleta, komora a lodžie. Každý pokoj je velmi prostorný, týká se také kuchyně a předsíně ze které je možný vstup do všech prostor bytu. Rozměrově a dispozičně je zde potenciál pro vytvoření 3+kk.

V roce 2012 proběhla kompletní vkusná rekonstrukce se zachováním některých původních řemeslných prvků jako například renovace interiérových dveří.

V celém bytě je dřevěná podlaha, okna jsou rovněž dřevěná – dvojitá vyrobena úplně nová na zakázku od truhláře dle předešlých, koupelna byla při rekonstrukci rozšířena prostorově o sprchový kout. Díky občasnému užívání bytu je vše v naprosto dokonalém stavu. Byt disponuje vlastní příjemnou lodžií. Pro chvíle klidu či posezení s přáteli lze využít společnou klidnou zahradu ve vnitrobloku.

Vytápění je vlastním plynovým kotlem.

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a uvidíte, že vás nadchneme pro tento skvělý byt s potenciálem. 

Daniel Krulich
+420 739 186 918

Věra Krulichová
+420 731 618 415

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2022