Krulichovi-jsme-realitni-makleri-remax-vila-ernesta-solvaye-usti-nad-labem-45

Stavební pozemek s právě vydaným stavebním povolením na výstavbu dvou bytových domů.

Dovolujeme si Vám nabídnout stavební pozemek s projektem Residence Falcon, který právě obdržel stavební povolení a je připraven k okamžité výstavbě.

 

Residence Falcon nabízí moderní bydlení v architektonicky a funkčně atraktivní novostavbě. Skládá ze dvou nadzemních objektů s podzemním a venkovním parkovištěm pro osobní vozidla a otevřeným atriem mezi domy. Vstup do celého areálu je centrální, což v kombinaci s monitorovacím systémem zajišťuje bezpečnost budoucích majitelů.

Bytové jednotky jsou navrženy s ohledem na dostatek přirozeného osvětlení a slunečního svitu. Venkovní rolety umožňují efektivní stínění a regulaci světla a tepla v letních měsících. Každý byt disponuje dostatkem úložného prostoru a nabízí různé dispozice od malých garsoniér po prostorné rodinné byty.

K bytům patří prostorné balkony, přízemní byty mají přilehlé zahrádky s terasou, zatímco byty ve vyšších podlažích nabízejí nadstandardní střešní terasy a krby. Vybavení zahrnuje podlahové vytápění, vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy a elektronický přístupový systém s čipovou kartou a dálkovým ovládáním.

 

Podlahy budou vyrobeny z vysoce kvalitního vinylu, okna budou s izolačním trojsklem a odečty spotřeby energií a médií budou prováděny dálkově.

 

Pro vytápění je plánována společná plynová kotelna a k ohřevu teplé vody přispěje nástřešní fotovoltaika. Budova bude vybavena nabíjecí stanicí pro elektromobily a srážková voda bude využita k zavlažování společných zelených ploch. Je uvažované navýšení objektu o další dvě nadzemní podlaží.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k povaze této nabídky si vyhrazujeme právo na ověření zájemců.

  Zaujala
  vás tato
  nemovitost?

  Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně této výjimečné nabídky.

  +420 296 240 407

  krulichovi.team@re-max.cz

  RE/MAX Alfa
  Spálená 97/29
  110 00 Praha 1
  Česká republika

  RE/MAX Alfa
  nám. sv. Václava 60/12
  250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
  Česká republika

  Napište nám a my se vám rádi ozveme.

  Krulichovi © 2024