Krulichovi-jsme-realitni-makleri-remax-vila-ernesta-solvaye-usti-nad-labem-45

Prodej nového bytu 3+kk se zahradou a garážovým stáním

Nabízíme vám byt 3+kk se zahradou a terasou v jedinečném developerském projektu nízkopodlažního domu s gárážovým stáním a sklepní kójí.

Byt je tvořen třemi velmi prostornými pokoji, o celkové ploše 80,1m2, přičemž každý z nich má přímý vstup na vlastní zahradu o celkové ploše 285m2 s výhledem na nově vybudované jezírko.

Byt se nabízí bez vybavení, budoucí možný vzhled si můžete představit díky přiloženým vizualizacím.

Dále plastová okna s venkovními roletami, které umožňují naprosté soukromí. Podlahová krytina vinyl, koupelna s toaletou kompletně zařízena od firmy Ptáček vše pořízeno jako nadstandard oproti klasické nabídce developera. Byl zvolen čistý a moderní design, který si bude dobře rozumět s několika styly interiérového vybavení. Vytápění je řešeno centrálním plynovým kotlem. Energetická náročnost budovy je druhá nejlepší – B tedy velmi úsporná. Velmi zajímavá je možnost převzít stávající hypoteční úvěr od Komerční banky ve výši necelých 3 mil. Kč s úrokovou sazbou 2,49% a fixací na 15 let.

Celkově se jedná o velmi atraktivní, moderní projekt od kvalitního developera s dlouholetou historií. Domy jsou umístěny v klidné rezidenční části Staré Boleslavi a přirozeně navazují na okolní zástavbu rodinných domů.

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav je atraktivní lokalitou díky své blízkosti Prahy. Dlouhodobě se umisťuje na předních příčkách v indexu kvality života. Město má veškerou občanskou vybavenost, vše v docházkové vzdálenosti včetně historického náměstí s výbornými kavárnami a restauracemi. Dopravní dostupnost je na velmi dobré úrovni. Ve městě funguje příměstská doprava v rámci PID nebo přímý nájezd autem na R10 na metro „Černý Most“ během deseti minut. Rovněž spojení na metro Letňany, Vysočanská a Českomoravská.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Nemovitost nabízí další skvělé prvky, které Vám rádi představíme osobně při prohlídce.

V místě je kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost, kousek od domu je autobusová zastávka se spojením na metro. V domě je dvojgaráž a další místa na parkování jsou přímo před domem.

Prohlídky se budou konat v pátek 24. března 2023 od 13–18h po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Zažijte tento vyjímečný byt v pohybu díky našemu videu s prohlídkou a prezentací projektu.

… a nebo se s Danem rovnou zajděte vykoupat do místního jezírka.

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně tohoto vyjímečného bytu.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2023