Krulichovi-jsme-realitni-makleri-remax-vila-ernesta-solvaye-usti-nad-labem-45

Krásné prostorné apartmány v srdci Jizerských hor u rozhledny Bramberk

Dovolujeme si Vám nabídnout apartmány v srdci malebných Jizerských hor. Každý apartmán má více než 100 m2, velkorysou dispozici 4+kk, skvělý design, spousta nadstandardních prvků a vlastní pozemek, kde můžete trávit čas na své terase a zažívat klid na duši díky všudypřítomné kouzelné přírodě.

Nejvyšší komfort a klid v srdci malebných Jizerských hor. To přesně můžete získat díky třem jedinečným prostorným apartmánům, které jsou unikátní svou polohou – skryté v lese, téměř na samotě, jen pár kroků od rozhledny Bramberk. Nejedná se jen o nemovitost, spojení přírody s danou lokalitou a skvělé provedení celé stavby tvoří zážitek, kam se budete vždy rádi vracet.

Každý z našich apartmánů je jiný a každý má své přednosti a kouzlo. Zatímco jeden má velkou předzahrádku s terasou a výhledem přímo na místní rozhlednu, druhý disponuje kusem vlastního pozemku přímo v lese. I vnitřní uspořádání a velikosti místností jsou vždy jiné. Celkově tak každá jednotka zaručuje originalitu a výjimečnost, kterou jinde v hřebenech Jizerských hor nenajdete. To vše s maximálním respektem k danému místu a okolní přírodě.

Každý apartmán má více než 100 m2, velkorysou dispozici 4+kk, skvělý design, spousta nadstandardních prvků a vlastní pozemek, kde můžete trávit čas na své terase a zažívat klid na duši díky všudypřítomné kouzelné přírodě.

Dřevěná okna, krb, velkoformátová italská dlažba, zařizovací předměty Hansgrohe a Villeroy & Boch, designové prvky včetně svítidel v černé matné barvě, masivní dubové schodnice, zabezpečovací systém Jablotron včetně kamer a další skvělé detaily a materiály vnášejí punc luxusu a pocit bezpečí. Součástí naší prezentace jsou vizualizace navržené tak, aby splňovaly pohodlnou a útulnou atmosféru.

Nemusíte se starat ani o praktické věci. Každý apartmán disponuje vlastním parkovacím stáním pro dvě auta a velmi prostorným sklepem, abyste měli dostatek místa na uložení lyží, kol a případně dalšího vybavení.

Přímo v místě se rozprostírá mnoho stezek a cestiček určených k procházkám, jízdě na kole a v zimě běžkování. Každý okamžik strávený daleko od shonu města bude patřit jen Vám.
Budeme se těšit na prohlídce jednoho z níže uvedených apartmánů. Nebo klidně všech, dokud budou v nabídce.

Vizualizace

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně těchto výjimečných apartmánů.

+420 296 240 407

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2023