Krulichovi-jsme-realitni-makleri-remax-vila-ernesta-solvaye-usti-nad-labem-45

Moderní dům za Prahou s velkorysým prosklením a s vlastním wellness.

Rádi byste si pořídili krásný moderní dům za Prahou s vnitřním bazénem, saunou a vířivkou na odreagování po dlouhém pracovním dni? Zajistit pro svoji rodinu vícegenerační bydlení? Nebo rovnou spojit bydlení s prostory na vlastní podnikání? Tento dům Vám všechny tyto možnosti nabízí.

Jedná se o hrubou stavbu s podlahovou plochou přes 250 m2 a pozemkem téměř 500 m2. Dům je zděný s plochou střechou, na základě své dispozice a vysokým stropům je velmi prostorný a vzdušný. Denní světlo se dostane hravě do celého interiéru díky velkým oknům, které jsou v každé části domu a tvoří tak jasnou dominantu a moderní architektonický prvek.

Dispozice je nyní dle půdorysu 7+kk s vnitřním bazénem, nicméně vzhledem k tomu, že dům je ve fázi hrubé stavby, dají se realizovat úpravy dle přání kupujícího. Aktuální stavební povolení je na rodinný dům, po dohodě lze zajistit úpravu na kombinaci bydlení a komerčních prostor, případně čistě na komerční využití. Ve fotogalerii jsme připravili vizualizaci prostor jak by exteriér i interiér mohl vypadat a to při každém zmíněném účelu užití.
Další nespornou výhodou je možnost úpravy domu tak, aby byl energeticky pasivní či téměř soběstačný. Plochá střecha je ideální na plné pokrytí solárními panely, které v kombinaci s tepelným čerpadlem a zásobníky mohou ohřívat teplou vodu. Dále je možné zajistit například vlastní čističku odpadních vod s nádrží na vyčištěnou a dešťovou vodu s následným napojením na závlahový systém. Možností ohledně technických úprav je hodně.

Parkování je možné přímo na pozemku, kde jsou připraveny dva vjezdy.
V místě je slušná občanská vybavenost s mateřskou a základní školou. V blízkosti jsou další větší obce s plnou obč. vybaveností – Kralupy nad Vltavou (10min autem), Odolena Voda (5min autem) a samozřejmě Praha, kam je skvělá dopravní dostupnost jak autem (Letňany 15 min), tak případně autobusem přímo z Úžic.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Nemovitost nabízí další skvělé prvky, které Vám rádi představíme osobně při prohlídce.

V místě je kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost, kousek od domu je autobusová zastávka se spojením na metro. V domě je dvojgaráž a další místa na parkování jsou přímo před domem.

Prohlídky se budou konat po předchozí telefonické či emailové domluvě.

Současný stav nemovitosti

Budoucí vize krásného prosvětleného prostoru

Možné komerční využití objektu

Zaujala
vás tato
nemovitost?

Neváhejte a ozvěte se nám. Dohodneme spolu termín prohlídky a podělíme se s vámi o všechny informace ohledně této vyjímečné hrubé stavby s velkým potenciálem.

Daniel Krulich
+420 739 186 918

krulichovi.team@re-max.cz

RE/MAX Alfa
Spálená 97/29
110 00 Praha 1
Česká republika

RE/MAX Alfa
Boleslavská 1384
250 01 Brandýs n/L – St. Boleslav
Česká republika

Napište nám a my se vám rádi ozveme.

Krulichovi © 2023